На Бучаччині будують холодильний комплекс для зберігання фруктів та овочів

яблука Гадз Бучач

На Бучаччині фермерське господарство «Гадз» розпочало будівництво нового холодильного комплексу для зберігання фруктів та овочів.

Про це повідомили у Тернопільській обласній військовій адміністрації.

«Комплекс включатиме холодильник місткістю 6500 тонн, підвіс для контейнерів, сортувальну лінію, дві камери заморожування, рампу для відвантажування та побутові приміщення», — розповів директор ФГ «Гадз» Олег Грицак.

Як зазначається, підготовчі роботи уже завершено. Днями працівники приступлять до монтажу конструкцій. Будівництво планують закінчити до початку збору нового врожаю.

«Приїхало п’ять фур сендвіч-панелей. Це тільки початок. Загалом буде 30 вантажівок. Також завозимо металоконструкції. Сподіваюся, що вже 1 вересня фрукти та овочі зберігатимемо у новому комплексі», — уточнив засновник господарства Петро Гадз.

Загалом впродовж року у підприємство планують інвестувати близько 300 млн грн. Зокрема, у будівництво холодильного комплексу, закладку нових саджанців, накриття минулорічних насаджень протиградовою сіткою тощо.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на Бучаччині цієї весни висадили Сад перемоги. Цей сад присвячений майбутній перемозі української армії над російськими окупантами.

Коментувати

Попередня стаття

Сергій Надал: Українці – нація Героїв

Наступна стаття

У Тернополі тривають поточні ремонти доріг