Картини за номерами: українське зараз в тренді

картини за номерами

Сьогодні все українське стає неймовірно популярним не лише в нас, на Батьківщині, але й за кордоном. І це не дивно, адже тепер Україна стала своєрідним мейнстримом, а щось традиційне – справжнім «маст-хевом» для усіх.

Однією з таких особливостей є картини за номерами на українську тематику. Чи не найбільший їхній вибір можна знайти за посиланням https://kartiny-origami.in.ua/ru/po-nomeram/ukrainskaya-tematika/. Власне, про них сьогодні і йтиметься.

Картини за номерами: особливості

Багато хто в дитинстві мріяв стати художником (а дехто мріє про це досі). Комусь не вистачає часу, аби втілити її в реальність, а комусь – таланту. Адже малювання – це своєрідний дар, який дано не кожному. Проте тут на допомогу приходять картини за номерами.

Перевагами такої розмальовки для дорослих є:

 1. Можливість самотужки намалювати будь-яку картину.
 2. Вільні уроки з малювання (ви вчитеся поєднувати кольори, відточувати володіння пензлем, створювати неймовірні форми тощо).
 3. Своєрідна психологічна терапія. Психологи стверджують, що такі заняття (як і будь-який інший хендмейд) допомагають знизити рівень стресу та заспокоїти нервову систему.
 4. Чудовий подарунок, який підійде як дітям (від 3+ роки), так і дорослим.
 5. Розвиток. Як доведено численними науковцями, творчі заняття дозволяють розвинути уяву, а якщо вони повторюють з певною періодичністю – запобігають розвитку ряду хвороб, серед яких Альцгеймер та деменція.

Де купити картини за номерами

Сьогодні картини за номерами не є рідкістю, як це було ще рік назад. Знайти їх можна в книжкових магазинах, супермаркетах та на просторах інтернету.

До речі, тут вам на допомогу прийде інтернет-магазин «Картини оригамі». Серед його переваг слід виділити:

 1. Великий асортимент різноманітних картин, зокрема, й на українську тематику.
 2. Зручний пошук на сайті – у відповідних категоріях чи за ключовими словами.
 3. Приємні ціни – нижні, ніж у конкурентів.
 4. Якісні полотна та фарби, які не вигорають на сонці.
 5. Програма лояльності для постійних клієнтів або при оптових покупках.
 6. Швидка доставка – за наявності товару до чотирьох діб.
 7. Можливий накладений платіж.
 8. Постійне оновлення асортименту.
 9. Можливість замовити індивідуальний малюнок (тоді вартість буде трохи більшою, ніж за стандартний дизайн).

Як бачимо, сьогодні картини по номерах – це не просто розмальовка для дорослих, а чудовий спосіб цікаво, а головне – з користю, провести час. Знайти великий вибір картин на українську тематику (і не тільки) ви зможете в інтернет-магазині «Картини оригамі». Висока якість продукції, приємні ціни, велика бонусна програма та можливість замовити індивідуальний малюнок – далеко не все, що вам пропонує крамниця.

Коментувати

Попередня стаття

У Тернополі внаслідок ДТП одна людина загинула, іще одна – отримала травми

Наступна стаття

Як вибрати підлоговий кулер для води?