Перетворюємо звичайний велосипед на електровелосипед: Поради та інструкція

Перетворення звичайного велосипеда на електровелосипед стає все більш популярним вибором серед тих, хто бажає насолоджуватися перевагами електроприводу, але не готовий вкладати кошти в новий електровелосипед.

Розгляньмо цей процес докладніше, починаючи з огляду на необхідні компоненти та інструменти.

Необхідні компоненти та інструменти

Для того, щоб перетворити свій велосипед на електровелосипед, вам знадобляться наступні компоненти: електродвигун, контролер, акумулятор, дисплей управління, електронабір для велосипеда з акумулятором та необхідні інструменти для встановлення всього цього електронного обладнання.

Покрокова інструкція з встановлення

 1. Встановлення Двигуна:
  • Процес починається з вибору розташування для вашого двигуна. Зазвичай двигуни встановлюються в передньому або задньому колесі. Перед встановленням перевірте чистоту та сухість поверхонь.
  • Зніміть колесо, в якому планується встановлення двигуна.
  • Встановіть двигун у втулку колеса, забезпечте надійну фіксацію.
  • Під’єднати двигун до контролера, дотримуючись інструкцій.
 2. Установка контролера:
  • Виберіть відповідне місце для встановлення контролера, де є вентиляція та сухість.
  • Закріпіть контролер за допомогою стандартних кріплень.
  • Під’єднати всі дроти згідно зі схемою.
 3. Встановлення акумулятора:
  • Закріпіть акумулятор на рамі велосипеда за допомогою спеціальних тримачів.
  • Під’єднати акумулятор до контролера.
  • Перевірте всі з’єднання на надійність.
 4. Встановлення Дисплею Керування:
  • Розмістіть дисплей на кермі у зручному для вас місці.
  • Під’єднати дисплей до контролера.
  • Увімкніть систему та перевірте працездатність кожного компонента.

Поради щодо вибору акумулятора та двигуна

Вибір двигуна та акумулятора залежить від ваших потреб у їзді. Мотори потужністю 350-500 Вт підходять для міської їзди та легкого оффроуду, забезпечуючи хорошу динаміку та швидкість.

Акумулятори 36В та 48В є стандартними варіантами для більшості електровелосипедів. 36В підходить для щоденних поїздок містом, забезпечуючи хороший баланс між вагою та дальністю. Акумулятор 48В найкращий для тривалих поїздок та нерівної місцевості.

При виборі зверніть увагу на сумісність компонентів та ваші потреби в їзді, тип маршруту та частоту використання велосипеда.

Витрати та економія

Перетворення велосипеда на електровелосипед може виявитися більш економічним рішенням, ніж ти придбати новий електровелосипед ціна якого буде вас влаштовувати. Витрати будуть змінюватись в залежності від вибраних компонентів та інструментів, але, як правило, вони становлять від $200 до $600.

Техніка безпеки

Пам’ятайте про техніку безпеки. Завжди носіть шолом, використовуйте світловідбиваючі елементи та стежте за станом гальм та акумулятора.

Вибір велосипеда

При виборі велосипеда для перетворення, врахуйте розмір, тип рами та ваш бюджет. Відповідний велосипед та комплектуючі ви можете знайти в магазині sporte.com.ua, де професіонали допоможуть вам зробити правильний вибір.

Перетворення велосипеда на електровелосипед – це захоплююча та економічна пригода. Дотримуючись наших порад та інструкцій, ви отримаєте максимум задоволення від поїздок на вашому покращеному велосипеді.

Коментувати

Попередня стаття

У Козівській громаді водій “Пежо” збив пішохода

Наступна стаття

У Чортківському районі двоє чоловіків у хліві облаштували підпільний цех з виготовлення цигарок