У Шумську від коронавірусу померла медсестра районної лікарні

26 жовтня передчасно пішла з життя медична сестра Шумської центральної районної лікарні Галина Рудь.

Про це інформує управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації.

Як зазначають в управлінні, це вже дев’ята смерть медика від ускладнень COVID-19 в області. У жовтні їй виповнилось 57 років.

У Шумській центральній районній лікарні Галина Рудь працювала з березня 1983 року. Тоді її було прийнято на роботу медичною сестрою гінекологічного відділення, у 2019 році її переведено в поліклініку медичною сестрою дерматовенеролога.

“Коронавірусна хвороба протікала швидко. Недуга стала неабияким випробуванням для Галини. Лише тиждень – від звернення до амбулаторії ЗПСМ, госпіталізації в інфекційне відділення, переведення в ВАІТ – і медика, який сумлінно понад 36 років працював заради життя та здоров’я пацієнтів, не стало”. – зазначається у повідомленні.

Колектив управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації та вся медична спільнота висловлює співчуття чоловіку Володимиру, рідним і близьким.

Важко знайти слова втіхи, які б змогли зменшити душевну біль… Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Світла пам’ять про Галину Андріївну, справжнього кваліфікованого медпрацівника назавжди залишиться в серцях усіх, хто з нею працював, спілкувався, знав та щиро поважав. Вона була світлою, доброю, мудрою, талановитою людиною. Вічна пам’ять!

Читайте також:
За минулу добу на Тернопільщині виявлено 297 нових випадків COVID-19, в Україні – 7474

Коментувати

Попередня стаття

Чортківський СІЗО заробив 24000 гривень на платних камерах

Наступна стаття

За минулу добу на Тернопільщині виявлено 292 нових випадки COVID-19, в Україні – 7342