Жителька Тернопільщини хотіла знищити родове прокляття і віддала аферистам 40000 гривень

Жертвою шахрайства стала 48-річна жителька Збаразького району.

Жінка втратила близько 40000 гривень. Про це сьогодні, 26 січня, повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Відмолити гріхи та знищити родове прокляття, через яке страждають рідні, вирішила жителька Збаразького району. Ще на початку січня вона побачила оголошення про те, що монахиня надає езотеричні послуги. У своїй роботі використовує лише молитву та деякі містичні методи.

За вказаним в оголошенні телефоном жінка зідзвонилася з “монахинею”. Остання розповіла, що прислуговує у монастирі на Івано-Франківщині. Вислухала проблеми жінки і запевнила, що усе вирішить. У ході розмови додала, що її послуги платні і всі кошти йдуть не їй особисто, а на монастир та Вифлеє́м.

Клієнтка погодилася з усіма умовами. Впродовж 8-23 січня жінка перерахувала на рахунки невідомої монахині близько сорока тисяч гривень. Чеки одразу викидала, аби родичі не помітили і не ставили зайвих запитань.

Лише 25 січня сорокавосьмирічна потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахрайки, оскільки за два тижні “родинне прокляття” не щезло, а монастиря, про який розповідала співрозмовниця, не існує. За допомогою звернулася до поліції.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом шахрайства. Перевіряють номер телефону та рахунки, на які перераховувала гроші потерпіла.

Читайте також:
Купити корову хотіла жителька Чортківського району і втратила 18000 гривень

Коментувати

Попередня стаття

У Збаражі у результаті аварії загинув водій автомобіля “Ауді” (ФОТО)

Наступна стаття

Поліція встановила особу чоловіка, який у Тернополі з рушниці поранив двох школярів (ВІДЕО)