Польща на своєму кордоні буде вакцинувати українських заробітчан

вакцина Johnson & Johnson

Для щеплення українських заробітчан у Польщі будуть використовувати однодозову вакцину Johnson & Johnson.
Українських заробітчан, які їдуть в Польщу, вакцинуватимуть від коронавірусу на польсько-українському кордоні.

Для цього використають схвалену в Європейському Союзі вакцину Johnson & Johnson, повідомила Wirtualna Polska.

На прикордонних переходах в Підкарпатському воєводстві бажаючим потрапити до Польщі будуть пропонувати однодозову вакцину Johnson & Johnson.

“Ми вже щодня виловлюємо по кілька інфікованих на наших контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Україною. Люди, які приїжджають на роботу в Польщу, теж повинні бути вакциновані, що посилить наш захист”, – заявив професор Станіслав Мазур, керівник медичного центру Medyk в Жешуві.

Вакцину Johnson & Johnson обрали тому, що для щеплення нею необхідно вводити лише одну дозу, тоді як для щеплення іншими вакцинами обов’язковим є введення другої дози. Станіслав Мазур пояснив, що застосування однодозового препарата дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.

Водночас точна дата початку щеплення українців на польському кордоні поки невідома.

Американська компанія Johnson & Johnson випускає однодозову вакцину від коронавірусу під брендом Janssen. Її загальна ефективність становить 67%.

Цікаво, що нещодавно Норвегія виключила цю вакцину з державної програми вакцинації через рідкісні випадки тромбозів, які були виявлені у щеплених людей. При цьому охочі нею щепитися можуть це зробити в добровільному порядку.

Читайте також:
Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 19 травня

Коментувати

Попередня стаття

Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 19 травня

Наступна стаття

Міський голова Тернополя позитивно оцінив підтримку головою Верховної Ради пропозиції громад щодо роботи підприємств “Теплокомуненерго”