За партію ЄС «голосували» й ті, хто зараз на заробітках в Європі: у двох селах на Тернопільщині – неприродньо рекордно висока явка виборців

У двох сусідніх селах на Бучаччині Жнибороди і Дуліби явка виборців становила 77 % і 82 % при тому, що у всіх інших населених пунктах вказана цифра навіть не наблизилася до 50%.

Вочевидь, такі дані пов’язані із тим, що до обох сіл із найбільшою явкою виборців має відношення кандидат «Європейської солідарності», однокурсник Степана Барни – Мар’ян Василечко. У одному із населених пунктів він очолює сільську раду, в іншому – проживає.

І хоч ці населені пункти не зазнали відчутних позитивних змін за часів головування Василечка, та політсила, представником якої він є, на місцевих виборах отримала аж 95% підтримки. Цікавим є те, що за період своє каденції впливовий голова від тодішньої провладної партії не спромігся зробити в селі дороги, будинок культури, освітлення.

Мар’ян Василечко

На виборчу дільницю «прийшли» підтримати «Європейську солідарність» майже всі жителі села, навіть ті, які перебували за межами області та країни.

Коментувати

Попередня стаття

До Тернопільської міської ради пройшли 6 партій – список нових депутатів

Наступна стаття

Канікули завершуються: як далі вчитимуться у школах Тернопільщини