У Збаражі на підприємстві виявили нелегальних заробітчан із Китаю

Збараж, китайці, нелегали

Двоє нелегальних мігрантів з Китаю працювали на одному із виробництв неподалік Збаража.

Про це сьогодні, 17 вересня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Порушників виявили оперативники відділу міграційної поліції Головного управління Нацполіції області спільно з працівниками Збаразького відділення поліції та співробітниками Управління державної міграційної служби в області.

Як встановили поліцейські, на підприємстві працювали четверо громадян Китаю. Двоє із них мали проблеми із документами: один чоловік порушив дозволений законодавством термін перебування в Україні, інший – не мав дозволу на працевлаштування.

Щодо порушників складено адмінпротоколи за ч. 1 ст. 203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також вирішується питання про примусове повернення громадян Китаю до країни походження. Окрім цього,  до адміністративної відповідності за порушення правил працевлаштування іноземців притягнуто директора підприємства відповідно до ст. 204 КУпАП.

Нагадаємо, з 1 вересня в Україні триває комплекс цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», спрямований на запобігання та протидії нелегальній міграції.

Рейди-перевірки щодо дотримання законодавства у міграційній сфері на території Тернопільщини поліцейські спільно з працівниками міграційної служби проводитимуть до кінця вересня.

Збараж, китайці, нелегали

Читайте також:
Робота у Збаражі: свіжі вакансії за вересень

Коментувати

Попередня стаття

Страшна аварія поблизу Тернополя – на перехресті зіткнулися три автомобілі (ФОТО)

Наступна стаття

Робота у Кременці: свіжі вакансії за вересень