До школи щодня: у Тернополі вирішили послабити карантин

Завдяки вжитим обмежувальним заходам у Тернополі знижується кількість хворих на COVID-19 та збільшується число осіб, що одужують.

Тому місто поступово послаблює карантинні заходи. Таке рішення сьогодні, 22 квітня, прийняли на черговому засідання оперативного штабу, інформує прес-служба міськради.

Зокрема, вирішено з понеділка, 26 квітня, у Тернополі:

– організувати очне навчання учнів 5-11 класів з неухильним дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 вересня 2020 року №50 ( цього тижня у Тернополі для 5-11 класів змішане навчання – діти навчаються по підгрупах чисельністю до 15 осіб, ходячи до школи через день);

– зняти обмеження в частині перебування відвідувачів в закладах ресторанного господарства та громадського харчування, заборонивши роботу після 22:00 та до 7:00 години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21:00 години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

– заборонити діяльність нічних клубів, дискотек, закладів дозвілля після 22:00 год.

Також, з 24 квітня у міській комунальній лікарні швидкої допомоги відновлюється надання ургентної хірургічної та травматологічної допомоги мешканцям громади із забезпеченням наявної кількості ліжок для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Окрім того, штабом рекомендовано розглянути питання про відкриття у КНП «Міська комунальна лікарня №3» відділення для реабілітації пацієнтів з постковідним синдромом.

Разом з тим, у Тернополі буде посилено роботу правоохоронців в частині контролю за діяльністю торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства та громадського харчування з метою дотримання всіх необхідних карантинних заходів безпеки.

Зважаючи на наближення Великодніх свят, у міськраді закликають суб’єктів господарювання та усіх жителів і гостей Тернополя максимально можливо дотримуватися заходів безпеки, уникати масових скупчень людей, щоб не допустити збільшення хворих на COVID-19 після завершення свят.

Читайте також:
Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 22 квітня

Коментувати

Попередня стаття

Нема ні грошей, ні корови: житель Зборівщини став жертвою шахрайства

Наступна стаття

Робота у Бережанах: 10 вакансій з найбільшою зарплатою