У Тернополі майже по всьому місту на два дні відключать воду

відключення води

На 5-6 жовтня заплановано промивання водопровідних мереж. Про це інформує прес-служба комунального підприємства “Тернопільводоканал”.

“У зв’язку з плановим промиванням водопровідних мереж і ремонтними роботами на насосних станціях та водопровідних мережах, з 00 год 5 жовтня до 24 год 6 жовтня буде припинено водопостачання мікрорайонів “Сонячний”, “Аляска”, “Північний”, “Східний”, “Канада”, “Дружба”, “Кутківці”, “Пронятин”, “Березовиця”, а також довколишніх сіл”.йдеться у повідомленні.

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів “Новий світ” і “Старий парк” (однак на вулицях Клінічна, Коцюбинського та Підгородня можливі перебої у водопостачанні), вулиць Текстильна, Поліська (промислова зона), проспекту Злуки, 1-25 (непарний бік).

Вода з пониженим тиском подаватиметься у помешкання на вулицях Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Оболоня, Стадникової, Чернівецька, тобто може бути відсутньою на верхніх поверхах багатоповерхівок.

У період відсутності води в мережах також буде здійснено комплекс робіт, які неможливо виконати за звичайних умов, зазначають комунальники.

Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж. З метою покращення якості води здійснюють її двічі на рік – навесні та восени.

Тернополянам радять не відкладати створення запасу води на останні години 4 жовтня , оскільки через інтенсивний розбір води протягом короткого періоду великою кількістю споживачів відбувається збурення осаду заліза на внутрішній поверхні водомереж, а це негативно впливає на її якість. Також водоканалівці нагадують, що після завершення промивання, впродовж 7 жовтня, воду перед вживанням варто кип’ятити.

Слід зауважити, років два тому у КП “Тернопільводоканал” обіцяли що на два дні відключають воду у місті в передостанній раз. Мовляв, через рік промивання мереж будуть здійснювати більш модернізованими способами і тернополянам більше не доведеться терпіти незручності. Однак час минув і далі знову те саме…

Читайте також:
У Тернополі відбувся форум молодіжної столиці “МолоДійТе”

Коментувати

Попередня стаття

Посадовці Тернопільської митниці виявилися причетними до контрабанди тютюну

Наступна стаття

Экзотичные орхидеи Ванда и цветущие гибискусы от компании Украфлора