За три місяці у Тернополі встановили 46 нових камер відеоспостереження

камера відеоспостереження

На території Тернополя та на в’їздах і виїздах з міста облаштовано понад 750 камер відеоспостереження.

6 жовтня виконавчий комітет було Тернопільської міськради виділив додаткові кошти у сумі 122,2 тис. грн. на фінансову підтримку комунального підприємства «Тернопіль Інтеравіа».

Фінанси будуть спрямовані на реалізацію проєкту «Безпечний двір» та оплату послуг зі встановлення камер відеоспостереження на вулицях міста.

Про це сьогодні, 8 жовтня, інформують у прес-службі Тернопільської міської ради, передає Тернополіс.

Так, впродовж останніх трьох місяців у Тернополі встановлено камери відеоспостереження на 30-ти прибудинкових територіях в рамках програми «Безпечний двір», шість камер відеонагляду, спрямованих на тернопільські водограї «Каскад», «Життя» «Спогад» та «Квітка терену», а також 10 нових камер відеоспостереження за адресами:

  1. вул. Є. Коновальця, 8, де знаходиться «Ситуаційний центр» – 3 шт.;
  2. вул. Будного, 36, навпроти виїзду із с. Петриків;
  3. парк ім. Т. Шевченка (зона проведення змагань з водно-моторного спорту, при вході на «Острівець закоханих»);
  4. вул. С. Будного (навпроти ринку «Мотор») – IP-камера відеоспостереження в комплекті з програмним модулем на розпізнавання державних номерних знаків;
  5. вул. Живова, 7 (перед головним входом в автовокзал «Тернопіль») – IP-камера відеоспостереження в комплекті з програмним модулем на розпізнавання облич
  6. Привокзальний майдан (перед головним входом у залізничний вокзал м. Тернополя) – ІP-камера відеоспостереження в комплекті з програмним модулем на розпізнавання облич;
  7. парк «Топільче» (на флагштоку);

Загалом на території Тернополя та на в’їздах і виїздах з міста облаштовано понад 750 камер відеоспостереження.

Окрім того, з 8 жовтня у місті запрацюють чотири камери автоматичної фіксації (КАФ) перевищення швидкості. Розміщені вони за адресами:

  1. просп. Злуки (одна камера на просп. Злуки, 47-Б в напрямку Збаразького шосе, ще одна — на просп. Злуки, 45 в напрямку вул. «6 магазину»);
  2. вул. Протасевича, 8 (перед перехрестям з вулицею Лeci Українки в напрямку «Збаразького кільця»);
  3. вул. Степана Будного, 28 (поруч з ЖК «Набережний квартал» в напрямку вул. Карпенка);

Згодом запрацює і камера автоматичної фіксації перевищення швидкості на просп. Степана Бандери, 90 (в напрямку вул. Є. Коновальця). Наразі там проводиться стандартизація, метрологія тощо.

Додаткові КАФ у Тернополі будуть встановлені у 2022 році.

Хоча у Тернополі понад 750 камер відеоспостережень, але не завжди з цього є користь. Так, у травні цього року в обласному центрі на перехресті вулиць Живова – Шептицького трапилася резонансна дорожньо-транспортна пригода.

І ряд Інтернет-видань, і патрульна поліція повідомляли, що винуватець аварії перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Втім, у суді чоловік розповів, що він був лише пасажиром і це йому зійшло з рук, оскільки не було необхідних відеодоказів кермування ним автомобілем.

І це при тому, що на даному перехресті є камери відеоспостереження. Тож якщо значні кошти виділяють на закупівлю та утримання такої великої кількості відеокамер, то все ж таки хоча б у резонансних випадках слід ними користуватися.

Коментувати

Попередня стаття

Как получить моментальную скидку на бензин?

Наступна стаття

У Польщі внаслідок ДТП загинули двоє молодих українців