У школах та лікарнях Тернополя 10 жовтня увімкнуть опалення

У неділю, 10 жовтня, стартує опалювальний сезон 2021-2022 для лікувальних закладів, шкіл та дитячих садочків Тернополя.

За даними Українського гідрометцентру, найближчими днями спостерігатиметься зниження середньодобової температури зовнішнього повітря.

Зважаючи на це, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону з 10 жовтня для закладів дошкільної освіти, шкіл та лікувальних закладів Тернополя, інформує прес-служба міськради.

У помешкання тернополян тепло розпочне надходити тоді, коли впродовж трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становитиме +8ºС або нижче.

Додамо, у Тернополі послугу з постачання теплової енергії надають 41 котельна та паливна, які обслуговують 844 багатоквартирних будинки у місті. Перед початком нового опалювального періоду у них було проведено щорічну технічну діагностику, ремонт та налаштування. Відповідно до підтверджуючих актів, усі тернопільські котельні готові до роботи в новому опалювальному сезоні.

Щоправда, наразі відкритим залишається питання – а якими ж будуть тарифи у новому опалювальному сезоні.

Нагадаємо, на світових ринках ціна на газ стрімко зростає і питання тарифів на наступний опалювальний сезон в Україні наразі досі не врегульоване.

Читайте також:
Чи дотримається уряд обіцянки не підвищувати ціну на газ?

Коментувати

Попередня стаття

У тернопільській “Ниві” призначили нового головного тренера

Наступна стаття

У Польщі під час руху загорівся автобус, який їхав зі Слупська до Тернополя (ВІДЕО)