На Тернопільському ставі ловитимуть п’яних водіїв плавзасобів

моторний човен, Тернопільський став

Муніципальні інспектори патрулюватимуть Тернопільський став на моторному човні.

Про це сьогодні, 27 травня, інформують у прес-службі Тернопільської міської ради.

“Днями працівники управління муніципальної інспекції, для роботи в акваторії Тернопільського ставу, отримали ще один плавзасіб – моторний катер Tuna 485 з підвісним двигуном Mercury 60, довжиною 4,6 м. Інспектори управління пройшли усі відповідні навчання для керування цим плавзасобом”. – йдеться у повідомленні.

Ще у 2020 році Тернопільська міська рада придбала для потреб громади моторний човен українського виробництва з навісним двигуном.  Процес його реєстрації та інші процедури були довготривалими і лише нещодавно вдалося виготовити всі необхідні документи для його експлуатації. Раніше працівники використовували для роботи човен, однак він був дещо простішим, тому його експлуатувати будуть на інших водних об’єктах Тернопільської громади.

«Цей моторний плавзасіб буде патрулювати Тернопільське озеро з метою попередження, виявлення та документування адміністративних порушень у сфері благоустрою та природоохоронного законодавства. Його використання дозволить ефективніше виявляти та документувати правопорушення, оскільки з водного плеса можна виявляти не тільки порушення, які вчиняються на воді, а й порушення законодавства на прибережній смузі, – розповідає начальник управління муніципальної інспекції Ігор Максимів. – Так, як на Тернопільському ставі з кожним роком збільшується кількість плавзасобів, з працівниками Національної поліції плануються спільні навчання на предмет недопущення фактів керування плавзасобами без відповідних документів чи керування особами в стані сп’яніння».

Також в управлінні нагадують, що з рибалками-любителями буде і надалі проводитись профілактична робота з дотримання Правил любительського та спортивного рибальства, а на злісних порушників будуть оформлятися адміністративні протоколи та нараховуватись збитки, завдані навколишньому середовищі.

Сучасний катер обладнано сучасним сканером Lowrance, який дозволяє сканувати рельєф дна водойми, здійснювати пошук об’єктів під водою, зокрема, побачити незаконні та заборонені знаряддя вилову рибу, ятері тощо.

Нагадаємо, з 1 червня змінюється тариф на водні прогулянки на Тернопільському ставі. Подорож  на теплоходах «Герой Танцоров» і «Капітан Парій» тривалістю 25 хвилин, коштуватиме – 50 грн, для дітей віком від 6 до 10 років – 25 грн, для дітей до 5 років – безкоштовно.

Круїз на теплоході «Сигма» тривалістю 50 хвилин з 1 червня становитиме 75 грн, для дітей віком від 6 до 10 років – 25 грн, для дітей до 5 років – безкоштовно.

Коментувати

Попередня стаття

У Тернополі на вулиці Руській виникла пожежа житлового будинку

Наступна стаття

Поблизу Зборова п’яний водій давав патрульним 2000 гривень хабаря