Тернопільська “Нива” рятується від поразки у домашньому матчі із “Кременем” (ВІДЕО)

Тернопільська “Нива” у суботу, 31 жовтня, у матчі 10-го туру першої ліги приймала свого сусіда по турнірній таблиці – кременчуцький “Кремінь”.

Домашньою ареною для тернополян став стадіон у Вишнівці, на якому, до речі, “Нива” не так давно проводила свої матчі у другій лізі.

Поєдинок видався доволі непростим і тернополянам двічі доводилося відіграватися.

Гості аж ніяк не збиралися відсиджуватися в обороні і впродовж першого тайму домінували на полі, а досягти успіху змогли на останніх секундах першої половини зустрічі.

На 45-ій хвилині зустрічі Станіслав Сорокін потужним прямим ударом зі штрафного поцілив у “дев’ятку” воріт “Ниви”, Максим Механів виявився безсилим – 0:1.

У другому таймі “Нива” доволі швидко змогла відігратися. На 52-ій хвилині після подачі з кутового тернополяни виграли верхову боротьбу, скинувши м’яч на партнера і Ігор Гатала з близької відстані розстріляв ворота суперника – 1:1.

На 59-ій хвилині “Кремінь” знову повів у рахунку, Луїз Фернандо потужно і влучно пробив метрів з 25-ти – 1:2.

Втім, “Нива” все ж таки зуміла врятуватися від поразки. На 81-ій хвилині зустрічі гол у ворота “Кременя” забив Сергій Кисленко.

2:2 – такий підсумок зустрічі.

Після 10 турів в активі “Ниви” 11 очок і наразі вона посідає доволі комфортне, як для дебютанта першої ліги, 10-е місце у турнірній таблиці.

Свій наступний поєдинок тернополяни проведуть 5 листопада в гостях проти команди “ВПК-Агро” із Дніпропетровщини.

Сенсація в Одесі: тернопільська “Нива” обіграла “Чорноморець” (ВІДЕО)