На ремонт дороги Оріховець – Турівка – Красне додали іще 34 млн грн

Оріховець - Турівка - Красне

Комунальне підприємство “Тернопількомунінвест” оголосило тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення С-201202 Оріховець – Турівка – Красне – Товсте.

Тендерна пропозиція по ремонту даної дороги на ділянці 0 км – 13,6 км (окремими ділянками) оголошена у системі Прозорро 6 листопада.

Кінцевий термін подання пропозицій для охочих взятися за цей підряд – 9 грудня 2021 року. Для участі у тендері зголосилися дві компанії – “Техно-Буд-Центр” і “БМБуд”.

Проведення аукціону заплановано на 14 січня 2022 року. Відтак, ремонтні роботи будуть здійснюватися вже у наступному році.

Очікувана вартість виконання робіт, яку пропонує замовник, –  34 616 300 грн. Втім, у процесі відкритих торгів ця сума може дещо знизитися.

Дорога С-201202 Оріховець – Турівка – Красне – Товсте  – це дорога місцевого значення, яка знаходиться в межах колишніх Підволочиського району (13,6 км) та Гусятинського району (15,9 км).

Орієнтовно для ремонту 1 км сільських доріг зараз потрібно близько 3-4 млн. грн. Цього року на ремонт дороги С-201202 було виділено 2,5 млн. грн. Тендер виграла компанія “Техно-Буд-Центр”.

У наступному році буде продовжено ремонт і за 34 млн. грн. вже можна значно більше зробити. За даним тендером, від 0 км до 13,6 км, йдеться про ремонт дороги від села Оріховець до села Турівка і далі аж до межі з колишнім Гусятинським районом.

Місцева автодорога С-201202 Оріховець – Турівка – Красне – Товсте є частиною найкоротшого шляху з Підволочиська до Гусятина.

Читайте також:
На ремонт дороги Криве – Магдалівка додали іще 8 млн грн

Коментувати

Попередня стаття

Коронавірус на Тернопіллі сьогодні: статистика станом на 14 грудня

Наступна стаття

На Кременеччині у результаті ДТП загинула пасажирка легкового автомобіля