KOLA та KALUSH випустили одразу дві спільних пісні: “Упіймай моє серце” та “Пам’ятай”

Кола і Калуш

Вперше в історії українського шоубізнесу 2 прем’єри у колаборації 2-х артистів на 2-х YouTube-каналах в один день.

Популярна українська співачка KOLA та відомий гурт KALUSH 22 березня випустили пісні «Упіймай моє серце» та «Пам’ятай» та кліпи до них.

ДИВИТИСЯ КЛІПИ ТУТ

Артисти, які не потребують представлення, адже їхні хіти відомі не тільки в Україні, а й за кордоном, об’єдналися задля запису двох ліричних пісень про те саме почуття, що зігріває душі та розбиває серця. Колаборація притаманного KOLA чуттєвого виконання та фірмового речитативу фронтмена гурту KALUSH Олега Псюка подарувала їхнім слухачам пісні, що торкаються найглибших закутків душі. Відеокліпи до обох пісень зняті на одній локації, що додає особливої родзинки події та підкреслює унікальність прем’єр.

Пісня «Пам’ятай» про спогади та сумні роздуми після розриву стосунків. Лірична, мелодійна композиція, яка попри трагічність сюжету, викликає тепло на душі, опублікована на офіційному YouTube-каналі гурту KALUSH. Саме в цій пісні Псюк, чи не вперше, влучно розкриває свій романтичний потенціал.

До збірки пісень KOLA на YouTube потрапив кліп на пісню «Упіймай моє серце», що оспівує щасливе кохання, від якого «серце вистрибує». Композиція не залишить байдужим жодного, адже чуттєве виконання KOLA передають справжність емоцій людини, що щиро любить, а ліричні рефлексії у тексті KALUSH нагадують про головне: «Так важливо жити, відчувати справжній час».

Читайте також –
“МУЛЬТИТРЕК” повернувся: новими героями музичного проєкту стали ALEKSEEV та LELY45

Коментувати

Попередня стаття

“Ми не маємо ніякого відношення до цих наркотрафіків, які “пришивають” нам”, – керівництво тернопільської охоронної фірми дало коментар

Наступна стаття

Роль медикаментозной терапии в комплексном лечении алкогольной зависимости