У Заліщиках водій “Опеля” за п’яну їзду отримав 51000 грн штрафу

водій кермо

Заліщицький районний суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, порушення було зафіксовано 8 жовтня 2023 року у місті Заліщики. В обідню пору на вулиці Степана Бандери працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Омега Караван”.

Під час спілкування та перевірки документів у керманича були помітні явні ознаки алкогольного сп’яніння: запах спиртного з рота, порушення мови та порушення координації рухів.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу та у медичному закладі водій відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Кількома місяцями раніше цей водій уже двічі притягувався до відповідальності за нетверезу їзду. Тому в даному випадку на нього склали адміністративний протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого виду сп’яніння або під впливом лікарських препаратів).

Також на нього склали адміністративний протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

У суді обидва протоколи об’єднали в одне провадження. У судове засідання водій “Опеля” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Заліщицький районний суд постановив водія автомобіля “Опель Омега Караван” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень та призначив йому покарання за найбільш серйозне із вчинених, а це за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

Призначене покарання: штраф у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 10 років.

Суд не застосував додаткового покарання у вигляді конфіскації транспортного засобу порушника, оскільки автомобіль “Опель” належить іншій особі.

Читайте також –
У Тернополі злий чоловік обливав кислотою припарковані автомобілі

Коментувати

Попередня стаття

На Львівщині ворог атакував ракетами обʼєкт критичної інфраструктури. Один чоловік загинув

Наступна стаття

Огляд товарів та послуг військового магазину: від одягу до технічних засобів