Тернопільська “Нива” вдома не змогла обіграти волочиський “Агробізнес”

Сьогодні, 3 вересня, у шостому турі Першої ліги тернопільська “Нива” вдома приймала волочиський “Агробізнес”.

Тернополяни володіли ініціативою у першій половині першого тайму, втім втілити свою перевагу у забиті м’ячі не вдалося. А далі суперник оговтався і вирівняв гру. Тож на перерву команди пішли без забитих м’ячів.

У другому таймі малюнок гри не змінився. На полі точилася приблизно рівна боротьба. Обом командам не вистачало гостроти в атаці.

Якщо команді з Волочиська гостьова нічия може й на руку, а от тернополянам потрібно було перемагати у домашньому матчі. Однак, потрібні були нестандартні рішення, щоб пробити ворота суперника, а їх не було.

Тож матч між найближчими географічними сусідами завершився із дружелюбним рахунком 0:0.

Після шести турів в активі “Ниви” 10 очок і третє місце у групі А.

Загалом турнірна таблиця групи А наразі виглядає таким чином: Карпати (Львів) – 16 очок, Нива (Бузова) – 14 очок, Нива (Тернопіль) – 10 очок, Агробізнес (Волочиськ) – 9 очок, Епіцентр (Кам’янець-Подільський) – 8 очок, Буковина (Чернівці) – 7 очок, Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 5 очок, хмельницьке Поділля, харківський Металіст і Хуст – по 4 очки.

Свій наступний поєдинок тернополяни проведуть 10 вересня в гостях проти хмельницького “Поділля”.