Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” в гостях зазнав поразки від “Барселони”

Сьогодні, 25 жовтня, у третьому турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” в гостях з рахунком 2:1 поступився іспанській “Барселоні”.

Незважаючи на мінімальну різницю в забитих м’ячах, гірники все ж таки не зуміли створити проблем для “Барселони” навіть при тому, що через травми кількох провідних гравців, її склад був далеким від оптимального.

Каталонці швидко зламали оборону “Шахтаря” і ще в першому таймі забили два м’ячі – Торрес (28 хв) і Марін (36 хв.). У другому таймі господарі трохи збавили оберти і гірниками все ж таки вдалося відквитати один м’яч – на 62-ій хвилині у їх складі відзначився Судаков.

Отож, у підсумку рахунок 2:1 на користь “Барселони”. Результат доволі прогнозований.

Іспанці після трьох зіграних матчів набрали максимальні 9 очок, а в активі “Шахтаря” поки що лише 3 очки.