Перша ліга: тернопільська “Нива” в гостях програла волочиському “Агробізнесу”

Сьогодні, 3 листопада, у матчі 15-го туру Першої ліги тернопільська “Нива” в гостях з рахунком 2:1 поступилася волочиському “Агробізнесу”.

Господарі поля повели в рахунку ще в першому таймі – на 39-ій хвилині у їх складі відзначився Свистун.

Завдяки влучному удару Вольського тернополяни на 87-ій хвилині зуміли зрівняти рахунок.

Здавалося б, нічия. Але ні. На 91-ій хвилині Бариляк забиває другий гол у ворота тернополян і це перемога для “Агробізнесу”.

Після сьогоднішньої поразки тернопільська “Нива” з 16-ма очками в активі залишається на 7-му місці в турнірній таблиці і за три тури до фінішу першого етапу її шанси потрапити у п’ятірку кращих виглядають суто теоретичними.

Свій наступний матч “Нива” проведе 11 листопада вдома проти хмельницького “Поділля”.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як і коли використовувати протеїнові добавки для спортсменів.