У Тернополі водій “Мерседесу” скоїв ДТП, випив і отримав 34000 гривень штрафу
34000 гривень штрафу та позбавлення права керування на три роки дав суд водію Mercedes Benz R500L - той спершу потрапив у ДТП, а потім напився горілки. (більше…)
34000 гривень штрафу та позбавлення права керування на три роки дав суд водію Mercedes Benz R500L - той спершу потрапив у ДТП, а потім напився горілки. (більше…)
Теребовлянський районний суд призначив покарання для водія, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду та втік з місця події. (більше…)
Лановецький районний суд розглянув справу щодо водія автомобіля, який повторно впродовж року попався за кермом у стані алкогольного сп’яніння. (більше…)
Зборівський районний суд призначив покарання для водія мотоцикла, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. (більше…)
Збаразький районний суд розглянув справу щодо водія скутера, який перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв дорожньо-транспортну пригоду. (більше…)
28-річному чоловікові інкримінують частину 1 статті 342 (опір представникові влади) Кримінального кодексу, також щодо нього складено два адміністративні протоколи за дрібне хуліганство та злісну непокору поліцейському. (більше…)
У Теребовлі суд розглядав одразу дві справи про притягнення до відповідальності одного і того ж водія мотоблоку за п'яну їзду. В одному випадку закрив провадження, а в іншому – таки дав 34 тисяч гривень штрафу.