У Тернополі будуть безкоштовно лікувати неврологічні хвороби військових поряд з парком «Здоровʼя»

«Нейромед К» та «БК «Там де дім» відкриють Центр безкоштовної неврологічної діагностики, лікування та реабілітації військових біля парку «Здоровʼя».

Минув рік повномасштабного московського вторгнення в Україні. Наші мужні герої-захисники зупинили наступ рашистів, продовжують відвойовувати українську землю. Нажаль багато військових отримали поранення, загострилися хвороби. Тому основне завдання суспільства забезпечити якісне та безкоштовне лікування воїнів. Саме з цієї метою у Тернополі медична клініка «Нейромед К» з міста Вінниці та тернопільська будівельна компанія «БК «Там де дім» підписали меморандум про створення центру неврологічної діагностики, лікування та реабілітації військовослужбовців.

Центр безкоштовної неврологічної діагностики, лікування та реабілітації військових створять на базі ТОВ “НЕЙРОМЕД К” в приміщенні офісного центру «Парковий» у Тернополі по вулиці Бережанській.

«Сторони погодили проведення заходів по безкоштовній неврологічній діагностиці, лікуванні та реабілітації військовослужбовців. Неврологічна діагностика, лікування та реабілітація військовослужбовців являє собою комплекс заходів спрямованих на у встановленні діагнозу за допомогою високоефективного сучасного обладнання, визначення найефективнішого методу лікування. Напрям реабілітації зосередиться на комплексному лікуванні больових синдромів опорно-рухового апарату», – йдеться у меморандумі.

Також у меморандуму чітко прописали механізми діагностики, лікування та реабілітації військових.

Діагностика

Проведення безкоштовної високоякісної неврологічної діагностики за допомогою сучасних світових методів обстежень на передовому обладнанні: магнітно-резонансна томографія, спіральна комп’ютерна томографія, ультразвукова діагностика.

Відповідно до призначення профільного спеціаліста безкоштовне обстеження для військовослужбовців головного мозку, хребта, суглобів та внутрішніх органів.

Лікування

При неврологічному ураженні військовослужбовців безкоштовне призначення профільним спеціалістом алгоритму лікування, які відповідають міжнародним протоколам лікування.

Реабілітація

Безкоштовна реабілітація, яка допоможе у відновленні неврологічних функцій та зняття больового синдрому, включаючи використання новітніх методик малоінвазивного хірургічного лікування та індивідуальні програми реабілітації на сучасному обладнанні з кваліфікованими спеціалістами.

Хто має право на лікування

Центр буде безкоштовно лікувати військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних, добровольців Сил територіальної оборони) Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, поліцейських, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, співробітників Служби судової охорони, особи, які входили до складу добровольчого формування територіальної громади, інших утворених відповідно до законів військових формувань, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рашистів проти України.

Читайте також:
Сергій Надал: Громада підтримає, захистить та допоможе дітям та родинам загиблих Героїв

Коментувати

Попередня стаття

У Заліщицькій громаді перекинувся автомобіль: “пасажир” п’яний, а водія так і не знайшли

Наступна стаття

Вбивство у Бережанах: двоє чоловіків до смерті побили товариша