“Глобал Білд” виграв тендер на утримання місцевих доріг Збаразького району на 2021 рік

У 2021 році експлуатаційним утриманням доріг місцевого значення Збаразького району займатиметься компанія “Глобал Білд Інжиніринг”.

Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА нещодавно підписало договір на експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення Збаразького району на 2021 рік.

Угоду на суму 4 250 000 гривень  укладено із Товариством з обмеженою відповідальністю “Глобал Білд Інжиніринг”. Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Для участі у тендері на утримання місцевих доріг Тернопільського району подавали свої пропозиції 4 тернопільські компанії – “БМБуд”, “Глобал Білд Інжиніринг”, “Техно-Буд-центр” і “Авакс-проф”.

Очікувана вартість на виконання робіт, яку пропонував замовник – 14 308 125 гривень з ПДВ.

Під час аукціону учасники дуже жваво торгувалися, у результаті чого кінцева вартість тендеру знизилася більш як у тричі.

Так, компанія “БМБуд” запропонувала виконати цей підряд за 13 592 178 грн – саме такою була остаточна її пропозиція.

Товариство “Авакс-проф” запропонувало виконати цей підряд за 9 590 000 грн.

Компанія “Техно-Буд-Центр” запропонувала іще нижчу ціну – 4 250 050 грн.

Втім, перемога дісталася компанії “Глобал Білд Інжиніринг”, яка запропонувала виконати цей підряд за 4 250 000 грн., а це лише на 50 грн. менше від пропозиції найближчого конкурента.

Отож, 18 лютого замовник уклав договір з ТОВ “Глобал Білд Інжиніринг” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення Збаразького району на 2021 рік.

Сума угоди – 4,25 млн. грн.

Слід зауважити, що при проведенні тендерів на утримання місцевих доріг використовують іще старий адміністративний поділ Тернопільщини на райони.

ТОВ “Глобал Білд Інжиніринг” зареєстроване у Тернополі за вул. Вербицького, 4, оф. 218. Основний вид діяльності компанії – будівництво житлових і нежитлових будівель. З поміж іншого компанія також займається будівництвом доріг і автострад.

Читайте також:
“Глобал Білд” виграв тендер на утримання місцевих доріг Тернопільського району на 2021 рік

Коментувати

Попередня стаття

Робота у Тернополі: ТОП-10 вакансій для дівчат

Наступна стаття

Драгер не бреше: у Бережанах водієві не дали пройти тест на алкоголь у лікарні