На Кременеччині директор агрофірми, який крав зерно і гроші, отримав 7 років тюрми

Директора товариства, що привласнив майже 550 тисяч гривень, засудили до 7 років позбавлення волі.

Про це 13 квітня 2021 р. повідомили у прес-службі Тернопільської обласної прокуратури.

“Кременецький районний суд, погодившись із позицією прокурора щодо винуватості директора товариства за ч. 5 ст. 191 КК України призначив йому покарання у виді 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та адміністративно – господарських функцій строком на 2 роки з конфіскацією всього майна”. – йдеться у повідомленні.

Прокурором доведено у суді, що обвинувачений, перебуваючи на посаді директора аграрної фірми ще у 2011 р., власноруч виписав на своє прізвище довіреності на видачу зерна зі складу іншого підприємства, яке вивіз вантажним транспортом й надалі привласнив. Крім того, у жовтні 2011р., перебуваючи у відпустці, використовуючи печатку товариства, він зняв готівкою з розрахункового банківського рахунку фірми 225 тис грн, які присвоїв.

Загалом, упродовж жовтня – листопада 2011 року обвинувачений привласнив зерно, що належало очолюваному ним товариству на понад 324 тис грн та ще 225 тис грн коштів фірми. Незаконними діями він спричинив товариству шкоду на загальну суму 549 757 грн.

За рішенням суду на користь товариства з обвинуваченого стягнуть 549 757 грн матеріальної шкоди.
Рішення ще не вступило в законну силу і його можна оскаржити в апеляційній інстанції, зазначають у прес-службі обласної прокуратури.

Читайте також:
У Тернополі відновлюють опалювальний сезон

Коментувати

Попередня стаття

Останні новини футболу України і світу

Наступна стаття

Оголошено тендер: на Лановеччині відремонтують 18 км дороги Снігурівка-Вишгородок