Фермерське господарство “ГАДЗ” розпочало виготовлення органічних пюре та соків

соки, ФГ Гадз

Фермерське господарство «Гадз» продає фруктові чипси, пюре та соки, а цього року запустило потужний переробний завод і постійно розширює асортимент.

Днями у господарстві заявили про випуск лінійки органічної продукції, пише SEEDS.

«Фермерське господарство “ГАДЗ” розпочало виготовлення органічних пюре та соків. Продукти органічного походження відзначаються цілим рядом переваг. Перш за все, такі продукти мають більше вітамінів, таких як А, Е, D. Також вони переважають за вмістом фосфору, мінеральних солей та заліза. А найважливіше – органічні продукти не містять жодних штучних речовин», – йдеться в повідомленні господарства.

Зараз органічні пюре та соки можна замовити онлайн.

ФГ «Гадз» обробляє 670 га садів у Тернопільській області, 9 липня відкрило завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії становить понад 6 тонн на годину.

Окрім того, підприємство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від «Гадз» експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції.

Читайте також:
Урожай 40 сортів яблук зібрало фермерське господарство “Гадз”

Коментувати

Попередня стаття

Одному за п’янку, другому – за хабар: у Бучачі водій та його пасажир отримали по 17000 гривень штрафу

Наступна стаття

Поблизу Теребовлі після зіткнення з вантажівкою перекинувся трактор