За вихідні на Тернопільщині 30 учнів і 22 вчителів захворіли на коронавірус

Рішення про початок осінніх канікул прийматиме педагогічна рада кожної школи.

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомила  начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

Нагадаємо, через поширення коронавірусу Міністерство освіти і науки України рекомендує розпочати осінні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах з 15 жовтня.

“Ми щодня фіксуємо велику кількість учнів та педагогічних працівників, які захворіли на коронавірус. За вихідні в області захворіло майже 30 учнів та 22 педагогічні працівники, – каже Ольга Хома. – Я вважаю, що такі заходи, які пропонує МОН, дозволять зменшити кількість захворюваності серед учасників освітнього процесу, не лише на Тернопільщини, а й в Україні загалом”.

Закладам професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада. МОН просить, щоб всі учасники освітнього процесу були виселені з гуртожитків і повернулися до своїх домівок. Також рекомендовано, щоб за цей період було відшкодовано фінансування за проживання у гуртожитках.

Як додала Ольга Хома, рішення про початок осінніх канікул прийматиме педагогічна рада кожної школи. Що стосується ВНЗ, то майже усі заклади уже перейшли на дистанційну форму навчання.

Читайте також:
За минулу добу на Тернопільщині 194 нових випадки коронавірусу

Коментувати

Попередня стаття

Леонід Бицюра про тарифи: «Або модернізація підприємств або косметичні ремонти, які ми бачимо»

Наступна стаття

Робота у Тернополі: 10 вакансій із найвищою зарплатою