Шахрайство без вихідних: у жителя Бережан вкрали 60000 гривень, а у жителя Почаєва – майже 40000

гроші, зарплата

Більше 120 000 гривень зняли псевдопрацівники банку з рахунків краян.

Працівники поліції задокументували чотири факти шахрайства вчиненні щодо мешканців різних районів Тернопільщини.

Про це сьогодні, 15 лютого, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Як зазначають правоохоронці, громадяни самі того не розуміючи допомагали невідомим привласнювати їхні кошти, адже повідомляли конфіденційну інформацію, якою повинні були володіти виключно вони.

Аферисти діяли за аналогічною схемою: спершу вони телефонували потенційним жертвам та представлялися співробітниками фінансових установ. Пройдисвіти повідомляли про певні технічні несправності через що відбувався збій системи та відбувалося автоматизоване блокування карткових рахунків. Аби усунути дані недоліки, вони просили зазначити персональні дані, що й робили власники електронних гаманців.

Вже згодом вони отримували сповіщення про зняття готівки. Тернополянин втратив майже 13000 гривень, житель Бережан 60900 гривень, мешканець Почаєва 38488 гривень, а от житель Великої Березовиці 8713 гривень.

Відомості про події правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідування відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Читайте також:
Автомобільний шахрай, який кинув тернополян на десятки тисяч доларів, уже втік за кордон

Коментувати

Попередня стаття

Як Тернопіль бореться зі сніговою негодою

Наступна стаття

Поблизу Тернополя рейсовий автобус потрапив в аварію. Троє людей травмовано (ФОТО)