Відійшов у вічність колишній керівник міліції Тернопільщини Василь Облещук

Від важкої недуги помер полковник міліції, колишній керівник обласного управління внутрішніх справ Тернопільщини, ветеран органів внутрішніх справ Василь Корнелійович Облещук.

Важка недуга обірвала життя Василя Корнелійовича сьогодні, 30 квітня, інформують у прес-службі Головного управління Національної поліцїі у Тернопільській області.

Напередодні, 14 квітня, Василю Облещуку виповнилося 63 роки.

“Василя Корнелійовича знала вся Тернопільщина і не тільки. Він був незмінним керівником громадського блоку міліції впродовж 10 років. У квітні 2014 року, у час, коли міліція переживала чи не найгірші часи за свою історію, полковник звалив на свої плечі, здавалося б, непосильну ношу – тернополяни обрали його керманичем міліції краю і він прийняв цей вибір. До останнього дня на службі, а це понад 35 років, й поза нею вірний присязі полковник віддано і чесно служив людям”. – йдеться у повідомленні прес-служби обласного управління Національної поліції.

Колеги, товариші, друзі згадують його як мудрого керівника, вимогливого та справедливого, чесного та добросовісного, як людину слова, як доброго порадника, як щирого та відданого друга. Таким він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав, поважав та любив.

Вічна пам’ять Вам, Василю Корнелійовичу. Хай Господь упокоїть у мирі Вашу душу.

Колектив Головного управління Національної поліції Тернопільщини висловлює найщиріші співчуття рідним та близьким.

Читайте також:
Помер голова Тернопільського міськрайонного суду Роман Грицак

Коментувати

Попередня стаття

Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 30 квітня

Наступна стаття

Сергій Надал: Завдяки Євгену Коновальцю Україна стала не жертвою, а творцем своєї історії