У Польщі під час затримання поліцією загинув громадянин України

Прокуратура розслідує обставини смерті громадянина України під час його затримання поліцейськими.

Інцидент стався в ніч з 15 на 16 листопада в Бжезинскому повіті (Лодзьке воєводство), інформує Yavp.pl з пoсиланням на radiolodz.pl.

Попередньо відомо, що українець повинен був сидіти вдома на карантині, однак порушив цю умову. Більше того, він намагався проникнути в чужі двори, після чого господарі викликали поліцію.

За інформацією прокуратури, порушник поводився агресивно й кидав у бік правоохоронців різні предмети, а на додачу дістав ножа й спробував напасти на поліцейського. Аби заспокоїти чоловіка, правоохоронці застосували сльозогінний газ, однак результатів це не принесло. Тоді в хід пішов електрошокер.

Коли на українця все ж наділи наручники, йому різко погіршало. Спроби надати медичну допомогу виявилися марними: чоловік швидко помер.

Зараз прокуратура чекає на результати судмедекспертизи, щоб вияснити причини смерті громадянина України. Також аналізуються записи реєстратора, який був вмонтований в електрошокер, опитані свідки події. Внутрішнє розслідування проводить і поліція. Як зазначає польське видання, поки що все вказує на те, що правоохоронці не перевищили своїх повноважень під час затримання чоловіка з України.

Читайте також:
Втікав від поліції: у Польщі у результаті аварії загинув 30-річний українець

Коментувати

Попередня стаття

У Білокриниці зіткнулися “Ланос” і ВАЗ – троє людей травмовано (ФОТО)

Наступна стаття

До Кременецької районної ради пройшли 8 партій – список депутатів