Польща відкрила кордони для українських туристів

Краків

Вакциновані українці можуть в’їжджати до Польщі без проходження обов’язкового карантину

Польща додала громадян України до переліку осіб, яким з 9 вересня дозволений в’їзд до країни, в тому числі з метою туризму.

Відповідне розпорядження 8 вересня видало міністерство внутрішніх справ і адміністрації Польщі.

Згідно з цим розпорядженням, із четверга, 9 вересня, громадян України додали до категорії осіб, яким дозволений в’їзд на територію Польщі, зокрема й з метою туризму. Невакциновані українські туристи мають пройти 10-денний карантин. Його термін можна зменшити, здавши на 7 день ПЛР-тест.

Від перебування на карантині після перетину українсько-польського кордону звільнили:

  • вакцинованих від Covid-19 препаратами Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson. Вакцинацію має підтверджувати документ, перекладений англійською або польською мовами;
  • перехворілих на Covid-19 (за наявності документального підтвердження);
  • водії та члени екіпажів авіа-, залізничного, судноплавного і автомобільного транспорту, студенти, що навчаються в польських вишах, дипломати, медики, сезонні працівники, спортсмени, тренери, судді, акредитовані журналісти, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту резидента країни-члена ЄС.

Отримати​ міжнародний електронний сертифікат про вакцинацію можна після проходження повного курсу вакцинації у додатку «Дія», або паперовий варіант у сімейного лікаря.

Загалом, як зазначив глава МЗС України Дмитро Кулеба, зараз для наших співвітчизників тою чи іншою мірою відкриті 133 країни світу.

Читайте також:
33 цікавих факти про Краків

Коментувати

Попередня стаття

На Тернопільщині наступного тижня навчання буде в очному режимі: “жовта зона” відкладається

Наступна стаття

За 1500 доларів хабаря заступник Козівського воєнкома отримав 41000 гривень штрафу