Громада Тернополя вимагає повернення Степанові Бандері звання Героя України

Сергій Надал: «Київ має почути голос Українських громад»

Міська рада Тернополя ухвалила звернення до президента, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, народних депутатів та керівництва всіх міст і об’єднаних територіальних громад щодо повторного присвоєння звання Героя України Степанові Бандері.

Ми пишаємося бути бандерівцями

«Ми, громада Тернополя, зобов’язані примусити владу почути українців, щоб повернути вшанування українським Героям. Ще рік тому Тернопільська міська рада ухвалила звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо повторного присвоєння Степанові Бандері звання Героя України. За рік влада не спромоглася відновити історичну справедливість.

Тому ми знову на сесії міської ради звертаємося до Президента, Уряду та Верховної Ради повторно присвоїти Степанові Бандері звання Героя України. В першу чергу я звертаюся до місцевих рад міст, містечок, громад: підтримайте звернення про повернення Степанові Бандері звання Героя України», – заявив Сергій Надал.

Нагадаємо

Президент Віктор Ющенко присвоїв Степану Бандері звання Героя України. Однак, вже за часів президентства зрадника Віктора Януковича, підконтрольні йому донецький суд позбавив Степана Бандеру звання Героя України.

В Україні досі діє рішення суду Януковича

«Вдумайтеся, зрадник Янукович разом з його суддями зрадили Україну, перейшли на бік ворога. А їх рішення досі діють.

Діють бо центральна влада досі «бавиться» у багатовекторність. Досі намагається догодити всім. В тому числі, й прихильникам радянського минулого. І я не здивуюся, що через рішення якогось суду, де досі сидять прихильники «світлого минулого», дозволять відновлювати пам’ятники Леніну та іншим катам українського народу», – стверджує Сергій Надал.

Розбудити Київ

«Влада у Києві «спить». І лише ми – місцеве самоврядування здатне її розбудити. І примусити почути українців. Щоб українські Герої, які вмерли за Україну, були належним чином вшановані. І першим у цьому списку – Провідник Організації Українських Націоналістів Степан Бандера.

Це дозволяє законодавство. Так відповідно до Розділу ІІ Статуту звання Герой України, органи місцевого самоврядування можуть порушувати клопотання про присвоєння звання Героя України. Було проголосоване відповідне звернення. Президент Володимир Зеленський був зобов’язаний розглянути це питання. Однак «віз й досі там». Звернення Тернопільської громади проігнорували», – нагадує Сергій Надал.

Українські громади – за Героя Степана Бандеру

«Міська рада Тернополя проголосувала за нове звернення до Президента, до прем’єр-міністра України, до голови Верховної Ради, до народних депутатів та місцевих рад всіх українських об’єднаних територіальних громад з вимогою до голови держави присвоїти Степанові Бандері звання Героя України.

Як колись казав Степан Бандера: «Колись один скаже «Слава Україні!», а мільйони відповідатимуть «Героям слава!». Час настав!», – підсумував Сергій Надал.

Коментувати

Попередня стаття

Коронавірус на Тернопільщині сьогодні: статистика за 23 грудня

Наступна стаття

У Тернополі на дамбі зіткнулися “Ауді” та “Фіат”. Винуватець аварії втік (ФОТО)