МОЗ перегляне карантинні обмеження для закладів освіти і транспорту

МОЗ ініціює зміни до постанови Уряду про встановлення карантину, після наради з мерами міст.

Про це у вівторок, 15 вересня, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів селекторну нараду з мерами українських міст, під час якої були досягнуті домовленості між МОЗ та місцевою владою щодо протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті під час епідемії COVID-19.

“Ми знайшли спільне бачення та спільну філософію щодо того, як нам забезпечити виконання усіх норм та зробити їх максимально прийнятними для жителів міст. Обговорили багато проблемних моментів: масові заходи, роботу транспорту та ринків, інші обмеження, яких треба дотримуватись, щоб протистояти поширенню епідемії. Та дослухалися один до одного”, – зазначив Міністр під час наради.

За результатами зустрічі, міністерство ініціює відповідні зміни до постанови Уряду щодо карантинних заходів, які торкнуться роботи освітніх закладів, дитячих садків та транспорту. Мери міст своєю чергою взяли на себе відповідальність щодо забезпечення контролю за дотриманням встановлених вимог та правил адаптивного карантину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вже у четвер, 17 вересня, уряд може скасувати “червоні зони” карантину та відмовитися від практики зонування країни.

Коментувати

Попередня стаття

На Тернопільщині порахували безробітних і жахнулися – ріст 50%

Наступна стаття

Коронавірус на Тернопільщині: за минулу добу 385 нових випадків зараження, 7 людей померли