Ольга Ярмоленко очолила медичну галузь Тернопільщини

Управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації очолила Ольга Ярмоленко.

Сьогодні, 16 жовтня, голова Тернопільської ОДА Володимир Труш представив головам райдержадміністрацій та головним лікарям обласних, міських медзакладів нового начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ольгу Ярмоленко.

«Роботи дуже багато, кожного дня є нові виклики та важливі завдання. Але я переконаний, що ваш досвід, професіоналізм та знання допоможуть досягти поставлених цілей», – зазначив Володимир Труш

Ольга Ярмоленко висловила подяку за довіру очолити медичну галузь Тернопільщини у такий важливий період – час світової пандемії COVID-19.

«Проблематика галузі охорони здоров’я Тернопільщини мені знайома і я відношусь до цього з розумінням. Адже довгий час працювала в управління охорони здоров’я міста Тернополя. Колеги, надіюсь на вашу підтримку та конструктивну роботу», – каже Ольга Ярмоленко.

Також Ольга Ярмоленко окреслила основні завдання, які планує реалізувати на новій посаді, а саме: продовжувати організацію заходів з боротьбою коронавірусу; покращити медичну послугу й імідж закладів охорони здоров’я Тернопільщини.

До цього призначення Ольга Ярмоленко працювала на посаді заступника начальника відділу охорони здоров’я Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, приблизно місяць тому Володимир Богайчук звільнився з посади начальника обласного управління охорони здоров’я за власним бажанням. Відтоді ця посада стала вакантною.

Читайте також:
Головний медик Тернопільщини подав у відставку (ВІДЕО)

Коментувати

Попередня стаття

У Заліщицькому районі внаслідок зіткнення з “Ауді” травмувався 18-річний мотоцикліст

Наступна стаття

Погода на Тернопільщині: грози, шквальний вітер та різке похолодання