На Харківщині ЗСУ посунули ворога на 50 км і звільнили 20 населених пунктів

Сили оборони України повернули під контроль уряду вже понад 700 квадратних кілометрів на Харківському та Південнобузькому напрямках.

Про це сьогодні, 8 вересня, під час брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає УП.

“В рамках проведення оборонної операції на харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Нацгвардії та іншими силовими структурами ведуть активні бойові дії на визначених напрямках…

Загалом наші підрозділи на окремих напрямках просунулись вглиб оборони противника від 2 до декількох десятків кілометрів. Звільнено низку населених пунктів.

Загальна площа території, повернутої під контроль України, на Харківському та на Південнобузькому напрямках складає понад 700 квадратних кілометрів“. – зазначив Олексій Громов.

За його словами, на даний час військові частини вклинились в оборону противника на Харківському напрямку – на глибину до 50 кілометрів. Тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів.

В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів.

На Краматорському напрямку підрозділи ЗСУ покращили своє тактичне положення, просунулись в глибину до 2 кілометрів.

В ході ведення наступальних дій на Слов’янському напрямку підрозділи 103 окремої бригади ТРО разом з підрозділами 15-го полку НГУ просунулися в глибину на 3 кілометри та звільнили населений пункт Озерне.

Угруповування Сил оборони продовжує ведення активних дій і на Херсонському напрямку. Відбуваються бої з метою покращення положення по лінії фронту. Противник частково деморалізований, однак продовжує чинити опір, зазначив бригадний генерал.

Читайте також:
Коли закінчиться війна: Данілов озвучив оптимістичні прогнози

Коментувати

Попередня стаття

На дорозі Тернопіль – Ланівці внаслідок ДТП загинув водій “Жигулів” (ФОТО)

Наступна стаття

У Підгайцях любитель нетверезої їзди отримав 51000 грн штрафу з конфіскацією авто