Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” в гостях переміг бельгійський “Антверпен”

Сьогодні, 4 жовтня, у другому турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” в гостях з рахунком 3:2 переміг бельгійський “Антверпен”.

“Шахтар” здобув першу перемогу у цьому єврокубковому сезоні і гостьовий матч проти бельгійців видався просто неймовірним.

Гірники повністю провалили першу половину зустрічі – на перерву пішли, програючи з рахунком 2:0.  У складі “Антверпена” відзначилися Муйя (3 хв.) і Баліквіша (34 хв.).

Втім, у другом таймі донеччани проявили характер плюс додалося ще трохи везіння і таким чином завдяки цим двом факторам вдалося забити у ворота суперника три м’ячі.

У складі “Шахтаря” відзначилися Сікан (48 і 76 хв.) та Ракицький (71 хв.).

Бельгійці мали чудовий шанс зрівняти рахунок. На 95-ій хвилині зустрічі Степаненко зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр призначив пенальті у ворота “Шахтаря”.

Втім, бельгієць Тобі, пробиваючи з 11-метрової позначки, не влучив у ворота.

Отож, у підсумку 3:2 вольова перемога “Шахтаря”.

Свій наступний поєдинок у Лізі Чемпіонів гірники проведуть 25 жовтня в гостях проти іспанської “Барселони”.