Ліга Чемпіонів: “Шахтар” сенсаційно обіграв “Барселону”

У четвертому турі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” зумів створити сенсацію.

У вівторок, 7 листопада, гірники у Гамбурзі приймали іспанську “Барселону” та перемогли з рахунком 1:0.

“Шахтар” щільно та акуратно зіграв в обороні та водночас створив декілька небезпечних моментів, один із яких вдалося реалізувати – на 40-ій хвилині Судаков віддав діагональний пас на Гочолейшвілі, а той навісив у центр штрафного майданчика де Сікан головою пробив у дев’ятку воріт “Барселони”.

У другій половині другого тайму каталонці кинули всі сили на те, щоб відігратися, але гірники вистояли та здобули вкрай важливу і можна вважати навіть сенсаційну перемогу над грізним суперником.

Після чотирьох турів “Шахтар” набирає 6 очок і тепер має шанси поборотися навіть за друге місце у групі.

Свій наступний поєдинок гірники проведуть 28 листопада у Гамбурзі проти бельгійського “Антверпену”.

Нагадаємо, два тижні тому “Шахтар” в гостях поступився “Барселоні” з рахунком 2:1.