Ліга Чемпіонів: донецький “Шахтар” програв португальському “Порту” з рахунком 1:3

У вівторок, 19 вересня, у стартовому поєдинку групового етапу Ліги Чемпіонів донецький “Шахтар” у Гамбурзі приймав португальський “Порту”.

Гості дуже потужно розпочали матч і вже до 30-ої хвилини вказали гірникам на їхнє місце у групі, забивши три м’ячі – Галено (8, 15 хв) і Таремі (29 хв).

“Шахтар” зумів відповісти лише одним голом – Келсі (13 хв.).

Другий тайм пройшов без забитих м’ячів. Португальці впевнено контролювали гру і спокійно довели матч до перемоги.

Отож, 3:1 – поразка “Шахтаря” у домашньому матчі і схоже на те, що гірники в цьому сезоні можуть хіба що боротися за третє місце у групі, яке дасть можливість навесні зіграти у плей-офф Ліги Європи.

В іншому матчі Н “Барселона” розгромила “Антерпен”, забивши у ворота бельгійців 5 сухих м’ячів.

Свій наступний поєдинок у Лізі Чемпіонів “Шахтар” проведе 4 жовтня в гостях проти “Антверпена”.